0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 363.00€

Akumuliatorius BOSCH 40Ah 330A S4019

Akumuliatorius BOSCH 40Ah 330A S4019
Gamintojas:
Bosch
Prekės kodas:
AUT-13-S4019
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Garantija:
2 metai
Ilgis:
187 mm
Plotis:
127 mm
Aukštis:
227 mm
Talpa:
40 aH
Paleidimo srovė:
330 A
Gnybtų padėtis:
+ –
51.99€
54.45€
be PVM: 42.97€
Pridėti Atimti

BOSCH 40Ah 330A S4019

BOSCH S4 savybės:
15 % didesnė šalto paleidimo galia,
20% ilgesnis tarnavimo laikas,
Skirtas automobiliams su vidutine komforto įranga,
100% neaptarnaujamas akumuliatorius,
Minimalus savaiminis išsikrovimas,
Gamyboje panaudota pažangi sidabro technologija,
Maksimalus saugumas,
Užpatentuotas “labirintinis” dangtelis neleidžia elektrolitui išsilieti ar nugaruoti,
Apsauga nuo dujų sprogimo.

S4 serijos Bosch baterijos patikimumo pasirinkimas. Tai galingas energijos šaltinis, užtikrinantis patikimą uzvedimą, bet kuriuo metų laiku. Atitinka padidintus visų klasių automobilių galios poreikius. Baterijos S4 su technologija PowerFrame garantuoja patikimą užvedimą ir nuolatinį bei ilgalaikį visų šiuolaikiškų lengvųjų automobilių komforto, saugos įrangos ir sistemų elektros maitinimą. Grotelių perforavimo būdas užtikrina žymiai geresnes akumuliatoriaus tarnavimo charakteristikas. Tai puikaus saugumo ir patikimumo funkcijas atitinkantys akumuliatoriai.

Naujos kartos „Bosch“ akumuliatoriai gaminami pagal „PowerFrame“ technologiją, leidžiančia užtikrinti optimalią užvedimo energiją ir nuolatinį bei ilgalaikį visų šiuolaikiškų lengvųjų automobilių komforto, saugos įrangos ir sistemų elektros maitinimą. Patentuotas grotelių perforavimo būdas, palyginti su įprastais gamybos būdais, įgalina žymiai geresnes akumuliatoriaus komponentų charakteristikas. Naujos kartos akumuliatoriai pradėti gaminti 2007 metų rudenį. Priklausomai nuo automobilyje sumontuotos elektros įrangos gausumo Bosch akumuliatoriai suskirstyti į trys atskiras klases – S3, S4 ir S5: Bosch S3 – tai ekonominiai akumuliatoriai skirti kompaktiškiems bei senesniems automobilių modeliams su nedideliu elektros įrangos paketu. S3 puikus sprendimas garantuotam automobilio užvedimui žiemos metu. Bosch S4 akumuliatoriai - galingas energijos šaltinis greitam užvedimui. Tinka visų klasių automobiliams. Taip pat tinkami naudoti azijietiškuose automobiliuose. Dėka ypatingai žemo išsikrovimo Bosch S4 akumuliatorius užves automobilį net šalčiausiu oru. Bosch S5 – aukšta automobilio klasė reikalauja aukštos klasės akumuliatoriaus. Bosch S5 akumuliatoriai net 30% didesnė sukimo jėga užvedant šaltą variklį. Šie akumuliatoriai pasižymi dideliu atsparumu aukštoms temperatūroms variklio skyriuje bei šalčiui. Dėl žemo išsikrovimo lygio jie puikiai tinka važinėjantiems „miesto rėžimu“.

Startinė srovė 440 A
Talpa 44 Ah
Svoris 12
Garantinis lailkotarpis 24 mėn
Ilgis 207 mm
Plotis 175 mm
Aukštis 175 mm
Kilmės šalis Vokietija

  Bosch baterijų gamybą pradėjo 1927, nuo tada automobiliuose atsirado akumuliatoriai. Nuo to laiko reikalavimai baterijoms labai padidėjo atsiradus tokiems mašinų patobulinimams kaip elektriniai langai, oro kondicionavimo sistemos, ABS ir oro pagalvės. Per tiek laiko tobulėjant technologijoms ir vartotojų poreikiams akumuliatoriams, Bosch neatsiliko ir dabar pateikia baterijas, kurios atitinka šiuolaikinės transporto priemonių poreikius.

Bosch akumuliatorių privalumai:

  100 % paruošti naudojimui   Visi Bosch akumuliatoriai yra užplombuoti ir paruošti naudojimui. Per visą jų tarnavimo laiką jums neprireiks papildyti ar pakeisti vandens akumuliatoriuje.

  Striprūs ir patikimi akumuliatoriai   Visa Bosch produkcija yra atspari oro kaitoms ir esant dideliai variklio kameros temperatūrai, Bosch akumuliatoriai nepraranda savo savybių.

  Atitinka modernių automobilių reikalavimus   Bosch baterijos tinka tiek naujiems tiek seniems automobiliams.

  Užsitarnavę rinkos pripažinimą   Visi išbandę Bosch akumuliatorius tvirtina, kad tai aukščiausios klasės produktas.

  Naujos, patikimos patentuotos technologijos: Bosch Silver Technology Naudodamiesi naujomis bei patentuotomis įdėjomis Bosch patobulino savo produktus su išplėstine sidabro technologija, kuri žymiai padidino akumuliatorių tarnavimo laiką.