0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 363.00€

Akumuliatorius Varta D59 60Ah 540A

Akumuliatorius Varta D59 60Ah 540A
Gamintojas:
Varta
Prekės kodas:
AUT-560409054-BLUE-D59
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Garantija:
2 metai
Ilgis:
242 mm
Plotis:
175 mm
Aukštis:
175 mm
Talpa:
60 aH
Paleidimo srovė:
540 A
Gnybtų padėtis:
– +
82.99€
89.04€
be PVM: 68.59€
Pridėti Atimti

VARTA yra didžiausia akumuliatorių gamintoja Europoje

Iš platus jos asortimento galima išsirinkti tinkamą akumuliatorių bet kuriam automobiliui. Varta SILVER dynamic ir Varta BLUE dynamic – tai aukščiausia kokybė tenkinanti griežčiausius reikalavimus. Sidabro technologija suteikia šiems akumuliatoriams didesnę startinę galią ir ilgesnį tarnavimo laiką. 

VARTA BLUE savybės:

15 % didesnė šalto paleidimo galia
20% ilgesnis tarnavimo laikas
Skirtas automobiliams su vidutine komforto įranga
100% neaptarnaujamas akumuliatorius
Minimalus savaiminis išsikrovimas
Gamyboje panaudota pažangi sidabro technologija
Maksimalus saugumas:
Užpatentuotas “labirintinis” dangtelis neleidžia elektrolitui išsilieti ar nugaruoti
Apsauga nuo dujų sprogimo.

 

Serija BLUE dynamic - pardavimų lyderis pagal pakaitinių baterijų pasirinkimą. Tai ne stebuklas, o rezultatas didelio atsiperkančio patikimumo ir charkteristikos. Tikrą universalą iš kitų išskiria puikūs galios, šalto variklio paleidimo ir saugumo parodymai. Pagamintas naudojant naujausiomis technologijomis paremtą daugiakomponentį sidabro lydinį, įeinantį į jo grotelių sudėtį. Patobulintos, dvigubos dangtelio konstrukcijos, turinčios labirintinę sistemą dėka, akumuliatorius VARTA Blue dynamic suteikia didesnį saugumą. Varta Blue dynamic yra ypač tinkami eksplotuoti miesto režimu, važiuojant nedideliu greičiu, dažnai sustojant. BLUE dynamic naudojimas, taip pat, rekomenduojamas esant papildomiems elektros įrenginiams.

Dynamic TRIO, VARTA SILVER DYNAMIC serijos top produktas, žavi savo vidinėmis charakteristikomis: patikimas elektros energijos patiekimas esant dideliam galios suvartojimui, ypatingai didelė galia šaltam paleidimui, netgi esant ekstremalioms sąlygomis, maksimali rezervinė galia. Maitinimo charakteristikos viršyja tarptautinių automobilių gamintojų reikalavimus. Pagamintas naudojant naujausiomis technologijomis paremtą daugiakomponentį sidabro lydinį, įeinantį į jo grotelių sudėtį. Patobulintos, dvigubos dangtelio konstrukcijos, turinčios labirintinę sistemą dėka, akumuliatorius VARTA Silver dynamic suteikia didesnį saugumą. Akumuliatoriai Silver Dynamic, rekomenduojami automobiliams su padidintu energijos poreikiu (galinga garso sistema, papildoma įranga, stiprintuvu), tuninguotiems automobiliams ir automobiliams su dyzeliniais varikliais.

Varta BLACK dynamic. Ideali baterija automobiliams su standartine įranga ir mažomis energijos sąnaudomis - naujoviška technologija VARTA su solidžia galia ir ilgu tarnavimo laiku, pradžiugins bet kurį vairuotoją! Turi didelę paleidžiamąją galią. Šis akumuliatorius yra idealus automobiliams su nedideliu kiekiu papildomos elektros įrangos. Gamybai buvo naudojama sidabro ir kalcio lydinio technologija. Patobulintos, dvigubos dangtelio konstrukcijos, turinčios labirintinę sistemą dėka, akumuliatorius VARTA Black dynamic suteikia didesnį saugumą. BLACK dynamic serija specialiai sukurta ekonomiškiems pirkėjams, kurie vertina aukštą kokybę, patikimumą ir akumuliatorių VARTA galią.