0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 10W40 EUROL TurboSYN 210L

Alyva 10W40 EUROL TurboSYN 210L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-10W40-EUROL-TurboSYN-210L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
10W-40
Talpa:
210 L
Alyvos tipas:
Pusiau sintetinė
641.60€
be PVM: 530.25€
Pridėti Atimti

Universali sintetinė variklinė alyva. Eurol ® Turbosyn yra universali sintetinė variklinė alyva, tinkanti tiek benzininius, tiek ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms. Ši alyva sudaro tvirtą tepimo plėvelę tiek užvedant šaltą variklį ir esant žemai variklio temperatūrai, tiek esant aukštai darbinei temperatūrai. Eurol ® Turbosyn alyva, specialių priedų dėka, užtikrina sklandų variklio darbą bet kokiomis sąlygomis. Taip pat, naudojant šią alyvą, yra taupomi degalai ir mažinamas išmetamųjų teršalų kiekis. Dėl unikalios alyvos sudėties, ši alyva mažai garuoja. Eurol ® Turbosyn pasižymi puikiomis savybėmis, užtikrinančiomis apsaugą nuo susidėvėjimo, putojimo ir korozijos. Turėdama valymo ir dispersines savybes, ši alyva padeda išlaikyti variklį švarų ir saugiomis sąlygomis. Eurol ® Turbosyn pasižymi stabiliu veikimu esant aukštoms temperatūroms, todėl alyvos kokybės parametrai bus išlaikyti ir ji nesutirštės. Charakteristika API SL/CF ACEA: A3/B4 (08) VW 500.00/505.00 MB 229.1 Porsche GL BMW Special Oil

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.