0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 5W30 EUROL Benefix 200L

Alyva 5W30 EUROL Benefix 200L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-5W30-EUROL-Benefix-200L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-30
Talpa:
200 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
907.75€
be PVM: 750.21€
Pridėti Atimti

EUROL BeneFIX 5W-30 Pilnai sintetinė kuro ekonomiją gerinanti ilgai tarnaujanti variklinė alyva, ypatingai tinkanti Ford ir Jaguar markės automobiliams Eurol ® Benefix 5W-30 yra pilnai sintetinė kuro ekonomiją gerinanti variklinė alyva skirta benzininius, suskystintos naftos dujų (SND) ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms. Eurol ® Benefix 5W-30 labai greitai sudaro stabilią alyvos plėvelę užvedant šaltą variklį. Eurol ® Benefix 5W-30 pasižymi labai dideliu stabilumu oksidacijai ir padeda apsaugoti nuo susidėvėjimo. Ši alyva leidžia prailginti alyvos keitimo intervalus (iki 30 000 km), ypač tai skirta naujausiems Ford ir Jaguar modeliams, kuriems ši alyva yra nurodyta gamintojo. Eurol ® Benefix 5W-30 pasižymi papildomomis kuro taupymo savybėmis ir ši alyva gali būti maišoma tiek su sintetinėmis, tiek su mineralinėmis variklinėmis alyvomis. Ši alyva gali būti naudojama visuose automobiliuose, kuriems yra numatyta naudoti ACEA A1/B1 klasifikacijos alyvą.Charakteristika API SL ACEA A1/B1 (04), A5 (02) ILSAC GF-1, GF-2 Ford WSS-M2C-912A and 913A/B

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.