0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 5W40 EUROL Turbo DI 60L

Alyva 5W40 EUROL Turbo DI 60L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-5W40-EUROL-Turbo-DI-60L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-40
Talpa:
60 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
303.02€
be PVM: 250.43€
Pridėti Atimti

EUROL TURBO DI 5W-40 Pilnai sintetinė alyva VW dyzeliniams kompresoriniams varikliams Eurol ® Turbo DI visiškai sintetinė variklinė alyva skirta benzininius ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms. Ši alyva gali būti naudojama automobiliams, kuriuose įrengtas katalizatoriai, turbokompresoriniai varikliai ir tiesioginės kuro įpurškimo sistemos. Eurol ® Turbo DI pagamintas su Eurol OPT priedai, todėl turi mažesnius fosforo, sieros ir sulfatinių pelenų kiekius, todėl išmetamųjų dujų valymo sistemos (suodžių filtrai ir katalizatoriai) yra apsaugomi nuo užsikimšimo (taip vadinamas vidutinio SAPS technologija). Eurol ® Turbo DI buvo specialiai sukurta lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms, kurios yra gaminamos Volkswagen grupės įmonėse (Volkswagen, Audi, Seat ir Škoda markės automobiliams). Ši alyva taip pat tinka VW dyzeliniams turbo kompresoriniams varikliams (PDi / Tdi žymimos su raudona D ir i raidėmis) ir varikliams, kuriems yra nurodyta VW 505.01 alyvos specifikacija. Ši alyva taip pat gali būti naudojamas Ford Galaxy automobiliuose, kuriems gamintojo yra nurodyta naudoti Ford M2C-917A tipo variklinę alyvą. Charakteristika API: SM/CF ACEA: A3/B4 (07) ACEA: C3 (08) VW 505.01 (05) (approved) VW 500.00/502.00/505.00 MB: 229.1 / MB229.3 MB 229.31 (approved) BMW LL-01 and LL-04 (approved) Porsche A40 Ford M2C-917A Renault RN0710

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.