0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 10W40 EUROL TurboCAT 60L

Alyva 10W40 EUROL TurboCAT 60L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-10W40-EUROL-TurboCAT-60L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
10W-40
Talpa:
60 L
Alyvos tipas:
Pusiau sintetinė
189.07€
be PVM: 156.26€
Pridėti Atimti

Eurol ® Turbocat yra variklinė alyva rekomenduojama benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Dėl didelio klampumo indekso ši alyva užtikrina puikų užvedimą esant šaltam varikliui, taip pat pasižymi puikiomis tepimo savybėmis prie aukštų temperatūrų. Eurol ® Turbocat alyvos priedai užtikrina sklandų variklio darbą esant laisvai variklio eigai. Taip pat ši alyva padeda sumažinti kuro sąnaudas ir išmetamųjų teršalų kiekį. Dėl unikalios formulės, esant labai sunkioms variklio darbo sąlygoms, yra užtikrinamas mažas alyvos garavimas. Be to, Eurol ® Turbocat suteikia optimalią apsaugą nuo susidėvėjimo ir pasižymi geromis antikorozinėmis ir putojimą mažinančiomis charakteristikomis, o taip pat dideliu atsparumu oksidacijai. Turėdama puikias valymo savybes, ši alyva padeda išlaikyti variklį švariu ir patikimu.Charakteristika API SL/CF ACEA A3/B3 ACEA A3/B4 (04) VW 500.00/505.00 (10W) VW 501.01/505.00 (15W & 20W) MB 229.1 10W-30: Synthetic based 10W-40: Synthetic based 15W-40: Mineral based 15W-50: Synthetic based 20W-50: Mineral based

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.