0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 5W30 EUROL Syntence 5L

Alyva 5W30 EUROL Syntence 5L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-5W30-EUROL-Syntence-5L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-30
Talpa:
5 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
29.40€
39.31€
be PVM: 24.30€
Pridėti Atimti

EUROL SYNTENCE 5W-30 Pilnai sintetinė ilgai tarnaujanti variklinė alyva atitinkanti VW 504.00/507.00; MB 229.51, BMW LL-04 specifikaciją Eurol ® Syntence 5W-30 yra visiškai sintetinė variklinė alyva skirta benzininius, SND (suskystintos naftos dujų) ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms, kuriose įrengti suodžių filtrai (siekiant atitikti Euro 4 standarto reikalavimus dėl išmetamųjų teršalų kiekio). Šis produktas buvo specialiai sukurtas lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms, kurios yra gaminamos Volkswagen grupės įmonėse (Volkswagen, Audi, Seat ir Škoda markės automobiliams) su labai ilgais alyvos keitimo intervalais (iki 30 000 km benzininiams varikliams ir iki 50 000 km dyzeliniams varikliams). Eurol ® Syntence 5W-30 labai greitai suformuoja stabilų tepimo sluoksnį šalto variklio užvedimo metu ir išlaiko šį tepimo sluoksnį esant aukštoms temperatūroms, tuo pačiu metu trintį sumažindama iki minimumo. Eurol ® Syntence 5W-30 buvo sukurtas naudojant Eurol OPT priedų technologiją ir turi mažiau fosforo, sieros ir fosfatų. Tai apsaugo išmetamųjų dujų sistemos dalis (suodžių filtrus ir katalizatorius) nuo užsikimšimo ir prailgina jų tarnavimo laiką. Eurol ® Syntence 5W-30 buvo specialiai sukurtas tam, kad atitiktų Volkswagen grupės nustatytas alyvų specifikacijas 504.00 ir 507.00, tačiau taip pat tinka ir automobiliams, kuriems Volkswagen grupės automobilių gamintojas yra nustatęs naudoti 503.00, 506.00, 506,01, 505,01, 502,00, 500,00, 501,01 ir 505.00 specifikacijos alyvas.Charakteristika ACEA A3/B4 (07) , ACEA C3 (08) VW 504.00/507.00 (approved) MB 229.51 BMW LL-04 Porsche C30 This oil is not suitable for R5 and V10 engines before 2007. For these engines VW 506.01 is prescribed explicitly. Eurol Super Ultra II is the recommended product for this application.

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.