0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 5W40 EUROL Super Lite 5L

Alyva 5W40 EUROL Super Lite 5L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-5W40-EUROL-Super-Lite-5L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-40
Talpa:
5 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
22.88€
28.64€
be PVM: 18.91€
Pridėti Atimti

EUROL SUPER LITE 5W-40 Pilnai sintetinė variklinė alyva, skirta benzininiams ir dyzeliniams varikliams su arba be turbinos. Eurol ® Super Lite yra sintetinė variklinė alyva skirta benzininius ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms. Ši alyva gali būti naudojama automobiliams, kuriuose įrengtas katalizatoriai, turbokompresoriniai varikliai ir tiesioginės kuro įpurškimo sistemos. Eurol ® Super Lite labai greitai suformuoja stabilų tepimo sluoksnį šalto variklio užvedimo metu bei užtikrina aukštą šiluminį stabilumų, esant sunkioms variklio darbo sąlygoms. Eurol ® Super Lite pasižymi ne tik labai gera apsauga nuo susidėvėjimo, bet ir apsaugo nuo rūdijimo ir oksidacijos, o specialūs priedai padeda išlaikyti variklį švarų nuo purvo ir nuosėdų. Eurol ® Super Lite pasižymi kuro taupymo savybėmis ir gali būti maišoma tiek su sintetinėmis, tiek su mineralinėmis variklinėmis alyvomis. Charakteristika Eurol® Super Lite 5W-40; API SN/CF ACEA A3/B4 (08) VW 502.00/505.00 (Approved 5W-40) MB 229.1/229.3 BMW LL-01 (Approved 5W-40) GM-LL-B-025 Renault RN0700/RN0710 Porsche 5W-40 PSA B71 2296 Eurol® Super Lite 5W-30, 5W-50; API SM/CF ACEA A3/B4 (08) VW 502.00/505.00 MB 229.1/229.3 BMW LL-01 GM-LL-B-025 (5W-30) Renault RN0700/RN0710 Eurol® Super Lite 5W-20; API SM/CF ACEA A3/B4 (08)

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.