0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva TOTAL Quartz 9000 5W40 5L

Alyva TOTAL Quartz 9000 5W40 5L
Gamintojas:
Total
Prekės kodas:
AUT-13-TOTAL-Quartz-9000-5W40-5L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-40
Talpa:
5 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
25.00€
27.52€
be PVM: 20.66€
Pridėti Atimti

Itin aukštos kokybės sintetinė TOTAL alyva, skirta lengviesiems automobiliams su Benzininiais ir Dyzeliniais varikliais.  TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40 sukurtas visiems Benzininiams varikliams (su universaliais vožtuvais, turbo kompresoriais, su ar be katalizatorių) ir visiems Dyzeliniams varikliams – su turbinom ar be jų – skirtas lengviesiems keleiviniams ar krovininiams automobiliams, nenaudojantiems kietųjų dalelių filtrų.  TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40 gali būti naudojamas įvairioms kelionėms (miestuose, taip pat pagrindiniuose keliuose ir greitkeliuose) ir labai tinkamas esant net ir pačioms reikliausioms sąlygoms.  TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40 tinkamas kiekvienam vairavimo stiliui, ypatingai sportiškam ar važiuojant dideliais greičiais.  TOTAL QUARTZ 9000 ENERGY 5W-40 specialiai sukurtas pagal automobilių gamintojų reikalavimus, kad užtikrintų ilgesnį alyvos keitimo intervalą. ACEA ACEA : A3/B4 API SM/CF MERCEDES-BENZ MB-patvirtinimas 229.5, MB-patvirtinimas 229.3 VOLKSWAGEN VW 502.00 / 505.00 BMW BMW-LL-01 PORSCHE A 40  Puiki variklio apsauga, ypatinga paskirstymo sistemos nusidėvėjimo apsauga.  Užtikrina variklio ypatingą švarą.  Puikus terminis ir oksidacinis atsparumas, neleidžiantis varikliui degraduoti net ir esant labai sunkioms darbinėms sąlygoms.  Staigus variklio ir jo dalių sutepimas šalto užvedimo metu, kuris prailgina variklio eksploatavimo laiką.  Atitinka gamintojų reikalavimus dėl ilgesnio alyvos keitimo intervalo.

TOTAL - tai viena didžiausia alyvas gaminanti kompanija

TOTAL yra tarptautinė energetikos kompanija, kuri specializuojasi alyvos gamybos srityje ir dujų pramonėje beveik 1000 -te pasaulio šalių.

TOTAL - tai 40-ties metų gamybos patirtis

- TOTAL alyvos gaminamos ir pilstomos beveik visame pasaulyje ir pardodamos daugiau nei 70-yje šalių visuose žemynuose.

- TOTAL yra vienas didžiausių bazinės alyvos gamintojų. Normandijos TOTAL rafinavimo fabrike yra dvi alyvos gamybos linijos, kuriose išgaunama apie 500.00 t bazinės alyvos per metus. Į šią bazinę alyvą pagal TOTAL receptūrą dedami priedai ir gaunamas galutinis produktas - TOTAL alyva.

TOTAL - tai kokybė, naujovė ir tiriamasis darbas
- TOTAL ženklas žymi kokybę, patvirtintą AFAQ (French Association for Quality Assurance). Ši asociacija suteikė ISO 9001 sertifikatą kiekvienai alyvos gamybos stadijai - nuo produkto išgavimo iki pristatymo vartotojui, įskaitant pardavimą ir techninį rėmimą.

TOTAL ženklas taip pat žymi tiriamojo darbo ir naujovių srities pastangas: TOTAl tyrimų centro inžinieriai bei techniniai darbuotojai nuolatos siekia pagerinti alyvų sudėtį. Dirbant tiesiogiai su pirmaujančiais automobilių gamintojais, stengiamasi atrasti naujus alyvų mišinių derinius, kurie atitiktų šiuolaikinių variklių reikalavimus ir technologijas.