0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva SHELL Helix Diesel Plus 10W40 1L

Alyva SHELL Helix Diesel Plus 10W40 1L
Gamintojas:
Shell
Prekės kodas:
AUT-13-SHELL-Helix-Diesel-Plus-10W40-1L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
10W-40
Talpa:
1 L
Alyvos tipas:
Pusiau sintetinė
5.74€
be PVM: 4.74€
Pridėti Atimti
Moderni sintetinės technologijos alyva pagerintai bet kurių dyzelinių variklių apsaugai. Specialiai sukurta lengvųjų automobilių ir mikroautobusų natūralaus įsiurbimo ir turbokompre- soriniams varikliams, varomiems dyzelinu. Šios alyvos gamybai panaudota Shell pagrindinės alyvos ir priedų formulė buvo išbandyta ir patvirtinta sunkiausiomis variklio, varomo dyzelinu, darbo sąlygomis. Specialūs priedai skaido dyzelino degimo produktus, neišvengiamai patenkančius į alyvą, ir neleidžia užteršti variklio bei sutirštėti alyvai viso intervalo metu. Viršija šiuos standartus: ACEA B3 - 98 API CF BMW Special Oil list Mercedes-Benz Sheet 229.1 Peugeot-Citroen atitinka PSA E ir D Rover registruota VW 505.00

 

Shell kompanijos alyvos, kurių gamybai naudojama aukščiausios kokybės žaliava, naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai, jau ilgus dešimtmečius yra kokybės, patikimumo, ekonomiškumo, novatoriškų ir ekologiškų sprendimų pavyzdys.

 Šios unikalių savybių alyvos puikiai saugo tiek žemės ūkyje, transporte, pramonėje, tiek... Formulėje-1 dirbančius variklius ir transmisijas.

Pristatome aukščiausios kokybės alyvas, pritaikytas patiems moderniausiems ir sunkiausiai dirbantiems varikliams, mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms, transmisijoms ir spec. paskirties mechanizmams.