0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva 5W30 EUROL Excence 1L

Alyva 5W30 EUROL Excence 1L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-5W30-EUROL-Excence-1L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
SAE:
5W-30
Talpa:
1 L
Alyvos tipas:
Sintetinė
11.46€
be PVM: 9.47€
Pridėti Atimti
EUROL EXCENCE 5W-30 Pilnai sintetinė ilgai tarnaujanti variklinė alyva gaminama pagal mažai sieros ir fosforo turinčią technologiją (angl. „low SAPS“) Eurol ® Excence 5W-30 yra pilnai sintetinė variklinė alyva skirta benzininius ir dyzelinius variklius turintiems lengviesiems automobiliams ir nedidelėms komercinėms transporto priemonėms, kurioms gamintojo yra nustatyta naudoti ekonomiškumą skatinančias variklines alyvas (atitinka ACEA C1 kategoriją). Eurol ® Excence 5W-30 gamybai naudojami Eurol OPT priedai, todėl ši alyva pasižymi labai aukšto lygio apsauga kai alyva naudojama ir keičiama prailgintais intervalais. Ši alyva ypač rekomenduojama EURO-4 standartą atitinkantiems automobiliams turintiems suodžių filtrus, kas leidžia išvengti filtro užsikimšimo. Dėl šios priežasties, Eurol ® Excence 5W-30 turi labai mažą sulfatinių pelenų kiekį, o taip pat mažus sieros ir fosforo kiekus – gaminama pagal mažai sieros ir fosforo turinčią technologiją (angl. „low SAPS“). Eurol ® Excence 5W-30 pasižymi papildomomis kuro taupymo savybėmis ir taip pat tinka visiems Ford automobilių varikliams, kuriems yra nurodyta Ford M2C-934A specifikacija, o taip pat Mazda ir Volvo varikliams, kuriems yra nurodyta naudoti mažo SAPS variklines alyvas. Eurol ® Excence 5W-30 pasižymi ne tik labai gera apsauga nuo variklio susidėvėjimo, bet ir apsaugo nuo rūdijimo ir oksidacijos, o specialūs priedai padeda variklius išvalyti nuo purvo ir nuosėdų, susidarančių dėl labai ilgo alyvų naudojimo. Eurol ® Excence 5W-30 labai greitai suformuoja stabilų tepimo sluoksnį šalto variklio užvedimo metu bei užtikrina aukštą šiluminį stabilumų, esant sunkioms variklio darbo sąlygoms.Charakteristika ACEA: C1(08); A1/B1; A5/B5 (07) Ford M2C-934A JASO DL-1 (05)

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.