0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Hijoin

Hijoin

Susipažinkite su HIJOIN ženklo ratlankiais

Aliuminio (lengvo lydinio) ratlankiai HIJOIN tai aukštos kokybės gaminys, kurio atstovu Lietuvoje yra  Auto pirklys.

Hijon ratlankiai yra pirmo pasirinkimo ratlankai tokiose automobilių gamyklose kaip: Audi, Lexus, Mercedes-Benz ir Toyota. Tai reiškia, kad Hijoin atitinka visus reikalavimus, kuriuos pateikia žymūs automobilių gamintojai.  Šių ratlankių kokybę taip pat patvirtina galiojantys sertifikatai: ISO 9001 International Certificate, Japan VIA Certificate, Taiwan ARTC Certificate.

Hijoin ratlankiai tai modernus dizainas bei automobilių pramonės patvirtinta kokybė. Pridursime, jog Hijoin ratlankiai buvo pristatomi gerai žinomose mugėse SEMA Show USA, AMPA Show Taipei ar Automechanika Frankfurt. Hijoin ženklo ratlankiai parduodami jau virš 60-yje šalių.

5 svarbios priežastys, kodėl verta pirkti Hijoin ženklo ratlankius:

Visų pirma – todėl, kad jų kokybę gali patvirtinti Mercedes, Toyota, Lexus, Audi gamintojai, kurie juos naudoja savo automobiliams.
Visų antra – visada galite apsilankyti gamintojo puslapyje ir patikrinti gamybos būdą bei technologiją, ko nepadarysite ,,no name” ratlankių atveju, t.y tokių ratlankių, kurių pavadinimai duodami Europoje, o gamyba vyksta primityviuose cechuose, kurių nepasieksi.
Visų trečia – labiausiai suvaržanti ir reikli Amerikos rinka yra 80% Hijoin ratlankių produkcijos gavėja.
Visų ketvirta – Hijoin ratlankių kokybė yra patvirtinta tokiais sertifikatais: ISO 9001 INTERNATIONAL CERTIFICATE , JAPAN VIA CERTIFICATE, TAIWAN ARTC CERTIFICATE.
Visų penkta – Hijoin ratlankių gamyboje naudojami aukščiausios kokybės aliuminio lydiniai iš Saudo Arabijos.

Tokio gamintojo prekių nėra.