0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 100.00€

Alyva EUROL 2T Supreme Synthetic TTX 1L

Alyva EUROL 2T Supreme Synthetic TTX 1L
Gamintojas:
Eurol
Prekės kodas:
AUT-13-EUROL-2T-Supreme-Synthetic-TTX-1L
Pristatymas:
1-2 darbo dienos
Talpa:
1 L
Variklio tipas:
Dvitaktis 2T
8.20€
be PVM: 6.78€
Pridėti Atimti
Eurol® Supreme Synthetic - sintetinė oru ir vandeniu aušinamų dvitakčių variklių alyva. Eurol® Supreme Synthetic yra sintetinė alyva, specialiai sukurta tepti oru arba vandeniu aušinamiems dvitakčiams varikliams (aušinami radiatoriumi), kurie turi arba neturi katalizinio konverterio. Be to, produktas labai tinka įpurškimo sistemoms. Eurol® Supreme Synthetic dvitakčių variklių alyva yra pagaminta iš bazinių alyvų ir ilgai veikiančių apsaugos priedų. Produktas sudaro tvirtą tepalo plėvelę ir puikiai tepa aukštoje temperatūroje. Degimo kamerose ir prapūtimo angose nėra nuosėdų ir jos yra apsaugotos nuo dilimo ir korozijos. Uždegimo žvakės visą laiką švarios ir tinkamai veikia.Eurol® Supreme Synthetic lengvai maišoma su benzinu ir gaunamas vienalytis mišinys. Alyva saugo nuo strigimo ir nuosėdų ant stūmoklių ir išmetimo sistemoje susidarymo. Dėl tinkamai paruošto mišinio užtikrinama ilgalaikė variklio eksploatavimo trukmė. Susidaro labai mažas dūmų kiekis. Eurol® Supreme Synthetic užtikrina tolygų ir lengvą variklio paleidimą žemoje temperatūroje ir sudaro sąlygas visiškai išnaudoti variklio sukuriamą galią stūmoklių, vožtuvų ir degimo kamerose susidarymo.

APIE EUROL

EUROL yra Olandijoje įsikūręs nepriklausomas alyvos gamintojas. Būdama atsakinga tiekėja ir teikdama visas aptarnavimo paslaugas, Eurol gali pasiūlyti labai platų produktų asortimentą. Be tepimo produktų tokių kaip alyva ir tepalai, Eurol asortimentą papildo tokie produktai kaip purškalai, įvairios paskirties skysčiai (plovimo, aušinimo, stabdžių, metalo apdirbimo ir kt.) bei gruntavimui skirti produktai.

Eurol, būdama pasaulinio lygio kompanija, veikia iš Nyderlandų, kur yra įsikūrusi jos pagrindinė bazė, daugiau nei 60 šalių. Eurol savo veikloje skiria didelį dėmesį dviračių ir motociklų pramonei, automobilių pramonei, žemės ūkio ir žemės darbų pramonei, taip pat vandens sportui. Eurol, turėdama savo nuosavą produktų vystymo laboratoriją, gali greitai reaguoti į naujus rinkos poreikius. Bendradarbiavimas su rinkos profesionalais, sudaro tvirtą pagrindą, kad Eurol galės kurti gerai veikiančius produktus, pritaikomus visose veiklos srityse, kurioms yra skirti šios kompanijos produktai.

KOKYBĖ

Vienoje iš moderniausių gamyklų Europoje (Nijverdal, Nyderlandai), Eurol efektyviai komponuoja ir supakuoja aukštos kokybės alyvą. Aukštųjų technologijų dėka, maišymo proceso metu yra užtikrinamas labai tikslus žaliavų ir komponentų dozavimas, o tai labai padidina alyvos sudėties pastovumą ir kartu užtikrina kokybę. Tik aukščiausios kokybės bazinės alyvos ir priedai yra naudojamos kuriant EUROL alyvų formules. To rezultatas – absoliučiai aukščiausios kokybės alyvos, užtikrinančios tvarią ir patikimą veiklą.

AUTOMOBILIAI / TRANSPORTAS

Eurol motorinių transporto priemonių ir laivų savininkams siūlo platų alyvų asortimentą, tiek klasikiniams, tiek moderniems automobiliams, furgonams ir sunkvežimiams.
Be plataus mineralinių variklinių ir transmisijos alyvų asortimento, Eurol taip pat siūlo sintetines variklines ir transmisijos alyvas, kurios užtikrina aukščiausios klasės variklio apsaugą, taip pat valymo rezultatyvumą, kas  sudaro galimybes prailginti periodą tarp alyvos keitimų.
Aušinimui yra galima rinktis iš plataus aušinimo produktų spektro, pasirenkant pagal atskirų gamintojų/perpardavinėtojų kokybės standartus.
Sauga ir patikimumas atsispindinti gaminant aukštos kokybės ir įvairių specifikacijų stabdžių skysčius.