0 prekių už 0.00€
Jūsų krepšelis yra tuščias!
Nemokamam pristatymui Jums liko užsakyti prekių už 363.00€

Apie mus

Apie PIRKLYS.lt :

UAB “Pirklys” įkurta 2012 metais siekiant sukurti naują elektroninės prekybos parduotuvę Lietuvoje, kuri pasižymėtų plačiu prekių pasirinkimu, patogiu ir patraukliu puslapio dizainu, kokyišku klientų aptarnavimu ir žinoma, patraukliomis prekių kainomis. Pirklys jau spėjo pritraukti pastovių klientų būrį ir kasdien tobulėja, atsižvelgdamas į klientų pastabas, lūkesčius ir verslo naujienas. Šiuo metu veikia šios Pirklio parduotuvės:

Auto pirklys – specializuota auto prekių parduotuvė internete. Siūlome platų tepalų, padangų bei kitų automobiliams skirtų reikmenų asortimentą. Stengiamės užtikrinti teikiamų paslaugų patikimumą, prekių kokybę , todėl bendraujame tik su patikimiausiais Lietuvos bei užsienio tiekėjais. Pasirūpinti savo automobiliu neišėjus iš namų dar niekada nebuvo taip paprasta !!!

Žaislų pirklys – specializuota žaislų parduotuvė internete. Mūsų tikslas suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo. Labai daug dėmesio skiriame kokybei, todėl labai kruopščiai atrenkame tik aukščiausios kokybės produktus. Stengiamės, kad vaikai būtų saugūs, patenkinti ir linksmi !!!

Jei Jums kilo klausimų, turite pastabų ar pasiūlymų mums, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Pirklys.lt